Kar Küreyici izle | Gençlik filmleri izle, Yabancı dizi izle, Savaş filmleri, imbd puanı yüksek filmler
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Kar Küreyici izle

0
( Yüksek Kalite )

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Kar Küreyici izle

İMDB platformunda 7,0 puana sahip olan ve 24 adet ödüle layık görülen 2013 yapımı film Kar Küreyici son derece fazla seyirci kitlesi tarafından izlenmiştir. Yüksek bir puana sahip olan Kar Küreyici film konu itibariyle genel olarak küresel ısınmayı kapsamaktadır. Kürsel ısınma üzerine yapılan belirli bir düzeydeki deney ters gitmektedir.
Bu deneyin ters gitmesi sonucunda küresel ısınma durur ve dünya tamamıyla buzul bir çağa dönüşmeye başlar. 2013 yapımlı olan Kar Küreyici filmi konusu aslında 2031 yılında geçmektedir. Geleceğe yönelik olarak çekilip beyaz perdede büyük bir beğeni toplayan Snowpiercer filmi halkla ilgili ortaya çıkan bazı durumların da farkındalığını belirtmek amaçlı çekilmiş bir filmdir.
Filmde geçen çağ son derece yıpratıcı bir çağ olmasından o dönemde yaşayan halk Snowpiercer isimli bir trende yaşama mahkûm edilmişlerdir. Ancak bu tren içerisinde açık ve net bir biçimde ayrımcılık kendini göstermiştir. Bir kısımda ezilen bir halk tabakası diğer kısımda ise el üstünde tutulan bir halk tabakasıdır. İyi seyirler..

Tür: Aksiyon filmleri, Bilim Kurgu filmleri, Dram filmleri, Gerilim filmleri

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?